Vakgarage Anne Knol
Lynk & Co 01
2022 | Hybride - Benzine | 73.185 km
€ 24.250
Info

Vakgarage Anne Knol

Lynk & Co 01

1.5 Panodak 360 camera

2022

|

Hybride - Benzine

|

73.185 km

Kopen € 24.250 Prijs is incl. BTW en BPM
Particulier financieren v.a. € 294 p.m.
Ik heb interesse
Bovag garantie
Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2022

Tellerstand

73185 km

Brandstof

Hybride - Benzine

Energielabel

A

Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Lynk & Co 01

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Achterbank in delen neerklapbaar

Airco automatisch

Armsteun achter

Armsteun voor

Audio installatie

Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth

Omschrijving

Alle technologie in de Lynk & Co 01 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Een driecilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Verwarmde stoelen maken het interieur behaaglijk op winterse dagen. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Geniet van het uitzicht naar buiten door het riante glazen panoramadak. Bij de rijke uitrusting horen ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Uw rit wordt comfortabel en veilig gemaakt door het digitale dashboard dat alles projecteert wat u wenst in de digitale wereld van mobiliteit. Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Naast handmatige bediening kunt u belangrijke functies met uw stem bedienen dankzij de ingebouwde spraakbediening. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen navigatiesysteem vertelt u alles! De Lynk & Co is standaard voorzien van: achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.

Deze Lynk & Co biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. In deze Lynk & Co vinden we verder een dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.

Interesse voor deze Lynk & Co 01? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.

Afleverpakketten

Knol (inbegrepen)

Incl, minimaal 12 Maanden BOVAG garantie ,Grote onderhoudsbeurt, Auto proffesioneel gereinigd , Lak gepolijst. Nieuwe APK, Aircoservice, 1 Jaar Pechhulp Europa

Inbegrepen
Waar staat deze auto

Vakgarage Anne Knol

Trekdyk 14

8629 EG Scharnegoutum (Sneek)

Vakgarage Anne Knol

Lynk & Co 01

1.5 Panodak 360 camera

2022

|

Hybride - Benzine

|

73.185 km

Kopen € 24.250 Prijs is incl. BTW en BPM
Particulier financieren v.a. € 294 p.m.
Ik heb interesse
Bovag garantie